Czy w termach jest bezpiecznie?

baner-popradZgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego, który powołuje się na doniesienia WHO i CDC, COVID-19 nie jest chorobą wodozależną, a sam wirus jest podatny na liczne czynniki dezynfekcyjne. Takim czynnikiem jest także woda termalna oczyszczana ultrafioletem, która eliminuje wirusa i inne zagrożenia nie zmieniając przy tym dobroczynnych właściwości naturalnych.

Procedury i zalecenia
Działają dodatkowe procedury sanitarne, które pozwalają Gościom cieszyć się basenami termalnych wód, saunami i fitness w bezpieczny sposób. W obiektach umieszczone są liczne stacje dezynfekcji, także do dezynfekcji leżaków. Wszystkie obszary wspólne są regularnie odkażane odpowiadając wysokim standardom Europejskiego Certyfikatu Bezpieczeństwa.

Zakres zastosowania leczniczych właściwości wód termalnych jest nieskończenie szeroki: mają silne działanie antyseptyczne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, regenerujące, łagodzące, stymuluje prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wzmacniają układ odpornościowy, pomagają przyspieszyć metabolizm i uruchamiają wewnętrzne mechanizmy samoleczenia organizmu.

Wody ze źródeł termalnych mają przy tym udowodnione działanie odmładzające, pomagają wzmocnić ściany naczyń krwionośnych, kości i tkanek limfatycznych, zmniejszają skurcze mięśni, eliminują zmiany związane z wiekiem i problemy ze śluzówką skóry, normalizują funkcjonowanie gruczołów łojowych, a nawet zwalczają cellulit.

#Bezpieczne_Termy #Bezpieczne_wakacje #Bezpieczne_wczasy #Bezpieczny_wypoczynek #Bezpieczny_relaks

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s