Słowacja, wypoczynek przy gorących źródłach 2020

1000-pik-Rajeckie_214b

Centra odnowy biologicznej przy gorących źródłach na Słowacji to wielowiekowa tradycja, obecnie wyposażone nowocześnie i komfortowo. Jednak tak jak przed wiekami zapewniają dobroczynne kąpiele w wodach termalnych oferując przy tym tradycyjne zabiegi i masaże. Klientów przyciąga zarówno możliwość powrotu do pełni sił witalnych, często nadwerężonych wskutek stresów i problemów dnia codziennego, jak i chęć połączenia w turystyką, odkrywaniem ciekawych miejsc i zakątków.

Obiekty typu Medical SPA
są to najczęściej kurorty lub hotele zatrudniające wykwalifikowany personel medyczny (lekarzy, pielęgniarki, dietetyków), który oferuje swoim gościom nie tylko zabiegi upiększające, ale także zdrowotne i rehabilitacyjne. Można tu zatem odbyć seanse fizykoterapii, laseroterapii i elektrostymulacji, oraz skorzystać z najnowszych odkryć dermatologii medycyny.

Obiekty Resort SPA
tu możemy spróbować rozmaitych zabiegów na ciało i twarz, ale także skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Obiekty tego typu są zazwyczaj przygotowane do uprawiania wielu dziedzin sportu, posiadają też bogatą ofertę zajęć dla dzieci. Warto zatem zdecydować się na ten wariant SPA, jeśli pragniemy w trakcie rodzinnych wakacji połączyć przyjemne z pożytecznym.

Więcej na: https://familytour.pl/

Informacja, sprawdzenie wolnych miejsc i rezerwacja bezpośrednio u specjalisty Grazyna Boruta lub Patrycja Bizoń Tel. 338532075 Mobile 534343500 (godz. 8.30-21.00)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s